Пан-Лікар — багатопрофільний лікувально-діагностичний центр,розташований в самому центрі України, в м.Бердичів , заснований в 2008 році

Основна мета Пан Лікар — надання висококваліфікованої, сучасної, якісної медичної допомоги. Основні напрямки роботи – малоінвазивна хірургія та урологія
ЛАЗЕРНЕ ТА ДИСТАНЦІЙНЕ ДРОБЛЕННЯ КАМЕНІВ В НИРКАХ ТА СЕЧОВОМУ МІХУРІ НА ПОТУЖНИХ АПАРАТАХ БЕЗ ОПЕРАЦІЇ!!! ЛАПАРОСКПІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ЖОВЧЕКАМЯНОЇ ХВОРОБИ !!!

Широкий спектр діагностичних послуг. Основні пріоритети – центр обладнаний сучасним медичним устаткуванням європейських виробників , має великій штат медичних працівників та лікарів фахівців вищої категорії. Звернувшись до центру пацієнт має можливість пройти повний комплекс медичного обстеження в одному місті !

Пан лікар лікувально діагностичний центр який лікує пацієнтів з усіх кутків України та країн Ближнього Зарубіжжя! Тому що ми пропонуємо якісну медичну допомогу на коштовному потужному обладнанні, створюємо комфортабельні умови перебування, досвід висококвалифікованих лікарів, які пройшли навчання на базі європейських клінік і все це за ДОСТУПНУ ВАРТІСТЬ !!!!

СПІВПРАЦЮЄМО ЗІ СТРАХОВИМИ КОМПАНІЯМИ ТА ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ НАШИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ !!!!

Форма зворотнього зв’язку

Контакти

м. Бердичів, ул. Житомирська, 76

+ 38 (067) 440-60-60

panlikar@ukr.net