Уролог

 1. Контактна літотрипсія.
 2. Дистанційна літотрипсія.
 3. УЗД.

На сторожі чоловічого здоров’я!

Урологія — область клінічної медицини, що вивчає захворювання органів сечової системи жінки, а у чоловіків — захворювання органів сечової системи і статевих органів, і розробляє методи їх лікування та профілактики.

Виявлення та лікування урологічних захворювань: уретриту, циститу, пієлонефриту, аденоми простати.

Урологія вивчає не тільки фізіологічні, але і патологічні стани сечостатевої системи чоловіка, займається

діагностикою та лікуванням захворювань, викликаних функціональними змінами і травмами. Сечостатева система є дуже вразливою і вимагає підвищеної уваги, тому звертатися до уролога обов’язково всім.

Сучасному чоловікові часто загрожують такі хвороби з області урології, як еректильна дисфункція, простатит. Практично кожен чоловік у віці після 40 років потрапляє в групу ризику. Бажана своєчасна профілактика запальних процесів передміхурової залози у уролога для запобігання посилення стану і виключення розвитку гіперплазії або раку простати.

Для жінок, які мають проблеми з репродуктивною функцією, необхідно проконсультуватися з лікарем урологом. Причиною невдач при безплідді можуть з’явитися проблеми урологічної системи.

Тільки вчасно поставлений діагноз може забезпечити високоефективну і швидку лікарську терапію. Запущені випадки урологічних хвороб, ускладнені самолікуванням, можуть зажадати дуже тривалою корекції на довгі роки, і не завжди вони можуть бути виліковні повністю. Вдавшись до професійної допомоги урологів, можна швидко впоратися з появою порушеннями урологічної системи або застерегтися від них зовсім.

У приватній клініці «Пан Лікар» виконують весь спектр аналізів, УЗД, діагностика та лікування урологічних захворювань. Всі лікарі-урологи вищої категорії з великим досвідом роботи. Відділення оснащене найсучаснішим обладнанням. Гарантується висока якість лікування і повна анонімність.

Урологія — хірургічна дисципліна, гілка хірургії. Тому на відміну від нефрології, урологія займається в основному питаннями хірургічного лікування захворювань вищеперелічених органів і систем.

 • Аномалії чоловічих статевих органів. З аномаліями яєчок народжуються від 5 до 7% дітей. Серед аномалій кількості виділяють анорхізм, монорхизм і Поліорхізм.
 • Простатит. Простатит — це запалення передміхурової залози. Критеріями для даного діагнозу є: наявність симптомів захворювання і / або відповідні результати аналізів.
 • Зміна якості сечі. Огляду і дослідженню піддається свежевипущенной сеча. Методи забору сечі визначають цілі і завдання дослідження.
 • Хронічний пієлонефрит. Хронічний пієлонефрит досить поширене захворювання, але тільки у 15-30% хворих встановлюється прижиттєвий діагноз.
 • Фімоз. Фімоз — це звуження отвору крайньої плоті, при якому неможливо оголити головку статевого члена. Захворювання може проявлятися «роздуванням» крайньої плоті.
 • Мочекам’яна хвороба. Сечокам’яна хвороба — поліетіологічне захворювання, що характеризується наявністю каменю або декількох каменів в нирках і / або сечових шляхах.
 • Нейрогенний сечовий міхур. Нейрогенну дисфункцію сечового міхура можна розглядати як самостійне захворювання в загальноприйнятому сенсі цього слова. Це збірний синдром.
 • Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) є найбільш широко розповсюдженим доброякісним новоутворенням у чоловіків старшого віку. Поширеність, гістологічно виявленої, гіперплазії зростає з віком.