Лабораторія

Вперше в Бердичеві відкрито сучасну лабораторію!

Лабораторні дослідження гарантованої якості

Медична лабораторія «Пан Лікар» – це:

  • широкий спектр якісних і кількісних аналізів (більше 1000 видів);
  • сучасне обладнання, найновіші реактиви;
  • зручна система (відсутність черг);
  • виїзне обслуговування;
  • повна анонімність медичної інформації про пацієнта;

Медична лабораторія «Пан Лікар» є офіційним представником Медичного центру «Пан Лікар», одного з найбільших  діагностичних центрів Житомирської області.

Спектр пропонованих нами аналізів надзвичайно різноманітний. У нас Ви можете провести дослідження за наступними показниками: мікроелементи, гормони, онкомаркери, біохімічні дослідження, аналізи із визначення чутливості до антибіотиків, загальноклінічні дослідження, практично всі інфекції, а також визначити схильність до деяких небезпечних захворювань, зокрема онкологічних. Тут встановлене найновіше обладнання, реактиви для дослідження найвищої якості та висококваліфікованій персонал.

Увага! Важлива інформація!

     Для забезпечення максимальної точності і достовірності результатів Вам необхідно строго дотримуватися встановлених правил підготовки до лабораторного дослідження.

Пам’ятаєте, що відхилення показників від нормальних значень – привід для звернення до лікаря, оскільки результат лабораторного дослідження не є достатньою підставою для постановки діагнозу.

Запорукою правильної діагностики є виконання лише декількох простих правил підготовки до досліджень. Намагайтеся уникати чинників, що впливають на результат аналізу: фізичне навантаження (біг, підйом по сходах і ін.); емоційне збудження. Перед процедурою слід відпочити 10-15 хвилин, заспокоїтися. Кров не слід здавати після рентгенографії, масажу, рефлексотерапії, ректального дослідження або фізіотерапевтичних процедур.

Забір крові з вени проводиться з 7.30 – 13.00

Забір на загальній аналіз крові з 7.30 – 12.00

Прийом інших видів аналізів з 7.30 – 16.30

Важлива умова для лабораторних досліджень – здача крові натщесерце. Це означає, що проміжок між останнім прийомом їжі і взяттям крові повинен складати 12 годин. Необхідно за 1-2 дні до будь-якого дослідження виключити з раціону жирне, смажене і алкоголь. На результати досліджень може впливати прийом лікарських препаратів (наприклад: антибіотиків, іммуносупрессивних, препаратів хіміотерапій, гормональних, антикоагулянтів і інших). Якщо Ви приймаєте ліки, обов’язково попередите про це лікаря, що лікує.

Ми гарантуємо повну конфіденційність всієї медичною та іншої інформації, отриманої в будь-якій формі від вас, або супроводжуючих вас осіб.

Звертайтесь до нас за адресою:
м. Бердичів вул. С. Сломницьких, 2/40

телефон: (04143) 4-08-31