Дистанційна літотрипсія

Дроблення каменів — методика, що дозволяє видалити каміння сечового міхура, нирок, сечоводів, уретри без операції під щадним знеболенням. Дроблення проводиться на німецькому апараті Dornier Compact Sigma.

  Тривалість госпіталізації — від 1 до 3 днів;

   Ціна опереції — по тел. (04143)440-00;  067-440-60-60;

  «Пан Лікар» одна з небагатьох клінік в Україні, яка має в своєму арсеналі один з найкращих апаратів з дистанційного, безопераційного дроблення каменів.

  Устаткування німецького виробника являє собою модульну систему для проведення ударно-хвильової літотрипсії. Ви, абсолютно без всякого операційного втручання, без крові, без болю, проходите лікування по дробленню каменів в нирках. Це унікальна можливість для бердичівлян, оскільки подібний апарат встановлюється тільки у великих, дорогих клініках.

  Апарат Dornier Compact Sigma зарекомендував себе з найкращого боку в усьому світі через позитивні клінічні результати.

Ви позбудетеся від каменів і болісних відчуттів:

  • Швидко               стаціонар 1 день!
  • Надійно              досвід роботи  98,9%
  • Без крові           ударно-хвильова літотрипсія
  • Без наркозу      тільки легке знеболювання сучасними препаратами (при необхідності використовується короткочасний загальний наркоз)
  • Досвідчені фахівці     лікування пацієнтів з кораловими каменями. З 1993 р — лікування дітей з сечокам’яною хворобою з семирічного віку.
  • Встановлення стентів     штучних сечоводів виробництва Німеччини та Польщі.
  • Екстракція дрібних каменів з нижніх відділів сечових шляхів петлями Dormia.

 

У нашому центрі використовується один з найсучасніших літотрипторів, що дозволяє дробити камені сечовивідних шляхів з ймовірністю позитивного ефекту до 98,9%.

Прийом ведуть лікарі вищої категорії Ропало С. Б. та Вдовиченко С.О.

  Навчання фахівців і інженерного складу проходило в Німеччині у м. Мюнхен, компанія «Dornie» і в університеті у м. Гамбург. Проліковано методом літотрипсії на препаратах фірми «Dornie» 7.524 тис. пацієнтів. в тому числі 24 дитини.

Запис по телефонам:

(04143) 44-000, (067)440-60-60