Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий апаратний масаж — це один з найсучасніших і ефективних видів масажу, призначений для вирішення проблем корекції обличчя і тіла, а також терапевтичних проблем, пов’язаних з опорно-руховим апаратом.
Основними фізіологічними ефектами, які отримуються при використанні вакуумно-роликового масажу, є: поліпшення мікроциркуляції, посилення лімфовідтоку, активація метаболізму, посилення постачання тканин киснем, і, як результат, поліпшення харчування шкіри і прилеглих тканин.

Ефект від вакуумно-роликового масажу
для шкіри обличчя і тіла:

 • Надає коригувальну дію на «апельсинову кірку» при будь-якій стадії целюліту, допомагає впоратися з проблемою зайвої ваги. Порушення мікроциркуляції неминучі при целюліті через здавлювання судин розростаючими жировими клітинами і оточуючих їх фіброзною тканиною. Погіршення мікроциркуляції підсилює в’ялість шкіри, а затримка рідини в зонах целюліту, в кінцевому підсумку, робить «апельсинову кірку» ще більш рельєфною. Відкладення жиру і целюліт апарат лікує методом «дроблення жирових клітин». Глибокий механічний вплив на жирову клітковину покращує кровообіг в ураженій зоні, розпушує і розм’якшує її, даючи яскравий виражений естетичний ефект.
 • Підтягує (виражений ліфтинговий ефект) і відновлює пружність і еластичність шкіри. Позитивний вплив на колагенові і
  korfigury3еластинові волокна проявляється поліпшенням текстури, тонусу і еластичності шкіри. Надає дренувальну дію на лімфатичну систему. Стимуляція венозної і лімфатичної системи зменшує набряклість тканин.
 • Усуває дрібні зморшки, живить і тонізує. Посилення відлущування верхніх шарів епідермісу сприяє оновленню і відновленню природного блиску шкіри.
 • Розсмоктує рубцеві тканини і стрії. Проведений за допомогою спеціальних насадок, що дозволяють працювати з кожним рубчиком окремо, масаж покращує мікроциркуляцію і оксигенацію тканин, в результаті чого процес дозрівання рубців прискорюється. Вони біліють, стають більш м’якими і еластичними. Остаточно зникає свербіж, як обов’язковий компонент незрілості рубцевої тканини. Та все це в сукупності з іншими методами знайшло застосування для лікування післяопікових, посттравматичних і післяопераційних рубців, включаючи косметичні.

Для м’язової тканини:

 • енергійно масажує (ефективний після фізичних навантажень);
 • сприяє зняттю втоми і болю;
 • знімає м’язові спазми;
 • стимулює кровообіг і лімфоток;
 • тонізує м’язи.

Загальний ефект для організму:

 • виводить токсини
 • знімає набряки
 • прискорює розсмоктування гематом
 • стимулює імунну систему
 • полегшує роботу серцево-судинної системи

На замітку:

   Не зайве буде розповісти і про ту значну допомогу, яку може надати вакуумно-роликовий масаж тим, хто вирішив помітно схуднути за допомогою дієти, голкорефлексотерапії, кодування або за допомогою спеціальних баріатричних процедур або операцій. Як правило, в таких випадках людина за короткий час може скинути значну кількість зайвих кілограмів. Однак найчастіше, першими починають віддавати жир не живіт і стегна, а обличчя, шия і груди, так як тут жирова тканина багата бета-рецепторами, які дуже швидко віддають надлишки жиру з адипоцитів. Навпаки, на сідницях, животі та стегнах в адипоцитах переважають альфа-2 рецептори, які дуже неохоче прощаються зі своїми запасами.
Так ось, завдяки виборчому поліпшенню кровообігу саме в зонах з важковидобувними жиром за допомогою апарату можна домогтися того, що при схудненні жир буде залишати, перш за все, зони з резервним жиром і тільки в останню чергу з вашого обличчя або грудей. Крім того, значна втрата ваги супроводжується появою провисання шкірних покривів, зниження їх тонусу і еластичності. Вакуумно-роликовий масаж сприятиме посиленню скоротливості шкіри і згладить наслідки такої дієти.