Про нас

«Пан Лікар» — сучасний лікувально-діагностичний центр та центр літотріпсії, був відкритий 8 років назад, в травні 2008 року. За чей час нам вдалося зібрати команду висококваліфікованих спеціалістів з різних сфер медицини: урології, кардіології, отоларінгології, гінекології, ортопедії, хірургії, ендокрінології та інших.

Всіх наших докторів відрізняє високий професіоналізм, дбайливе і уважне ставлення до пацієнтів, вміння дотримуватися їх інтересів та щире бажання допомогти! Ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити Ваше лікування максимально ефективним і доступним, знайти причину хвороби і шлях до якнайшвидшого одужання. Ми інвестуємо в підвищення професійного рівня наших докторів, новітнє медичне обладнання та розвиток клініки.

«Пан Лікар» одна з небагатьох клінік в Україні має у своєму арсеналі один з найкращих апаратів з дистанційного, безопераційного дроблення каменів. Устаткування німецького виробника апарат Dornier Compact Sigma, зарекомендував себе з найкращого боку у всьому світі через позитивні клінічні результати.

В 2009 році вперше в Бердичеві було відкрито сучасну медичну лабораторію «Пан Лікар», яка стала невід’ємною частиною в діагностиці багатьох хвороб. Лабораторія оснащена новітнім обладнанням, що дозволяє виконувати більше 1000 видів досліджень.

Постійно вдосконалюючись, підвищуючи якість роботи, розширюючи кількість послуг для наших пацієнтів, ми робимо собі найкращу рекламу — позитивні відгуки наших пацієнтів, яким ми допомогли знайти здоров’я!

Наші партнери